कान्छी बनेकी स्वेता प्रेस मिटमा नै यसरि भक्कानीइन (भिडियो)


स्वेता खड्का निर्मित तथा अभिनित चलचित्र ‘कान्छी’को ट्रेलर रिलिज गरिएको छ । राजधानीमा एक औपचारिक कार्यक्रमको आयोजना गर्दै ट्रेलर सार्बजनिक गरिएको हो ट्रेलरले चलचित्र गाउँले परिवेशमा निर्माण गरिएको आभास दिलाउछ । यम थापाको कथालाइ आकाश अधिकारीले निर्देशन गरेका हुन् । चलचित्रमा दयाहाङ र श्वेताका अलावा कामेश्वर चौरसिया, आशान्त शर्मा, निर शाह, अनु शाह, प्रज्वल सुजल गिरी, बिनोद न्यौपाने, भूमिका श्रेष्ठ लगायतका कलाकारको मुख्य भूमिका रहेको छ ।

हिमाल पारीको जिल्ला भनेर चिनिने मुस्तांगमा चलचित्रको सम्पूर्ण छायांकन गरिएको छ चलचित्रलाई पुरुषोत्तम प्रधानले खिचेका हुन् । यसअघि रिलिज भएका ‘कान्छी’का दुई गीत दर्शक माँझ लोकप्रिय भई सकेका छन् । काया फिल्मस्को व्यानरमा निर्मित चलचित्रमा राजनराज सिवाकोटी/अर्जुन पोखरेल शम्भुजित बास्कोटाको संगीत, बनिष शाह/भुपेन्द्र अधिकारीको सम्पादन, हिमाल केसीको एक्सन, बसन्त श्रेष्ठको कोरियोग्राफी रहेको छ ।

तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार